Login/Register

Iran

How should the Iran voter community divide funding among these blogs/websites?

[Most communities give your votes more weight if you log in and/or are a community member.]


# Share Your Votes Blog/Website  Recent Posts                 
1
مقام ارشد سپاه: جیسون رضائیان را تحویل دادیم: مقام ارشد سپاه: جیسون رضائیان را تحویل دادیم و یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار گرفتیم
رییسی نامزد نهایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب نیست: رییسی نامزد نهایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب نیست
2
نزدیک‌بینی اسفبار مدافعان اسد: روشنفکر سوری، یاسین الحاج صالح، منتقد سرسخت تمام ناظران و کارشناسان خارجی‌ای است که مدعی‌ اند هیچ بدیلی برای دولت اسد وجود ندارد و جنایت‌های رژیم او را با ارجاع به فرمول «انتخاب میان بد و بدتر» یا برمبنای محاسبات «ضدامپریالیستی» توجیه می‌کنند. با ۱۵ امتیاز و ۱ نظر فرستاده شده در بالاچه سوریهلینک...
اعدام یک زندانی در زندان قروه و یک زندانی در کرمانشاه: حقوق بشر ایران، ۶ اسفند ماه ۱۳۹۵: حکم اعدام یک زندانی در زندان قروه (کردستان) و یک زندانی دیگر در زندان دیزل آباد کرمانشاه که هردو با اتهام قتل عمد به اعدام محکوم شده بودند به اجرا درآمد. با ۱۸ امتیاز و ۰ نظر فرستاده شده در بالاچه حقوق بشرایرانلینک مستقیم
3
روزنامه های تهران، کیارستمی به خانه دوست رسید: روزنامه ها در صفحات اول خود از درگذشت عباس کیارستمی کارگردان صاحب سبک و بلند آوازه ایران نوشته و در آستانه سه روز تعطیل عید فطر و آخر هفته همچنان به انعکاس افشای فیش حقوق مدیران دولتی پرداخته و در مقالاتی نسبت به حوادث تروریستی جهان ابراز نگرانی کرده اند.
حمله موشکی به یک اقامتگاه اعضای مجاهدین در عراق: به گفته یک منبع آگاه در فرماندهی عملیات مشترک نیروهای عراقی بیش از ۲۰ موشک به اردوگاه لیبرتی که محل اقامت اعضای سازمان مجاهدین خلق است و زاغه ای در اطراف آن اصابت کرده است.
4
«دنیای اسلام» دقیقاً چیست؟: ژوبین بخرد/ برگردان: پروانه حسینی رواج استفاده از عنوان «اسلامی» برای توصیف تمام آفریده‌های هنری در «دنیای اسلام» به سوءتفاهم‌های زیادی دامن زده است. تابلوهای اندی وارهول «نمونه‌ای از هنر مسیحی» نیستند و کسی نقاشی‌های مارک روتکو را «نمادی از مدرنیسم یهودی» نمی‌داند؛ پس چرا آثار هنرمندان ایرانی، ...
شش کشور حق رأی خود را در سازمان ملل از دست دادند: شش کشور به‌طور موقت از حق رأی در مجمع عمومی سازمان ملل محروم شدند. حق رأی این کشورها دست‌کم تا پاییز به حالت تعلیق در آمد. به‌گزارش خبرگزاری آلمان، بر اساس مدارکی که سازمان ملل بر روی اینترنت منتشر کرده، این شش کشور به دلیل عقب افتادن پرداخت سهم مالی خود به سازمان ملل به‌طور موقت از حق رأی در ...
5
اخبار رادیو فردا، ساعت ۹:۰۰: نگاهی کوتاه به مهم‌ترين و تازه‌ترين خبرها
شمار تلفات ناشی از برف سنگین و بهمن در افغانستان به بیش از ۱۱۹ تن رسید: مقامات افغانستان می گویند تلاش برای باز کردن مسیرها به‌منظور رسیدن به دهکده‌هایی که در زیر برف سنگین وبهمن گرفتار آمده‌اند  بامداد امروز سه شنبه در نقاط مختلف این کشور ادامه یافت. بنا بر گزارش‌ها ارتفاع برف در بسیاری مناطق به دو متر می‌رسد. وِیس احمد بَرمَک، وزیر رسیدگی به امور حوادث افغانستان ...
6
عدم توجه به مسئولیت اجتماعی منجر به تخریب محیط زیست می شود: مدیرکل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تخریب محیط زیست زمانی شکل می‌گیرد که مسئولیت اجتماعی ما محقق نمی‌شود. تا زمانی که اهمیت محیط زیست را تبیین نکنیم، موفق نمی شویم.
نخگبان چشم پزشکی در مناطق محروم شایسته تقدیرند: دبیر نهمین جشنواره چشم پزشکی و علوم بینایی شمس، گفت: نخبگان زیادی در مناطق محروم و خارج از تهران در حوزه چشم پزشکی داریم که گمنام بوده اند.
7
Middle East mega thread (WARNING CONTAINS GRAPHIC IMAGES.):
20 Persian Foods To Blow Your Taste Buds Away:
8
امام جمعه موقت قم: امت اسلامی و فلسطینیان باید بدانند راه پیروزی با مقاومت است: امام جمعه موقت قم گفت:امت اسلامی و فلسطینیان باید بدانند که راه پیروزی آنها با مقاومت است نه سازش و مذاکرات تحقیر کننده‎ای که چیزی جز حقارت در پی ندارد.
نبرد سردار و زلاتان در یک هشتم نهایی لیگ اروپا: قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا انجام شد و تیم روستوف در این مرحله به مصاف منچستریونایتد خواهد رفت.
9
توضیح رییس سازمان برنامه و بودجه یه یک روزنامه: رییس سازمان برنامه و بودجه خطاب به روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: بازنشر یک خبر نادرست از سوی رسانه ای اصیل بررسی و به صرف اینکه در فضای مجازی نشر یافته غیرمنتظره و هم تعجب برانگیز بود.
توصیف جالب منصوریان از رقیب آسیایی‌اش!: سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران پیش از دیدار با التعاون عربستان گفت: التعاون مانند نفت تهران تیم سابقم پدیده است.
10
برگزاری دوره آموزشی کمک های اولیه و مدیریت بحران هلال احمر: این دوره دو روزه با هدف آشنایی با حوادث غیرمترقبه، نحوه امدادرسانی در حوادث و افزایش توان امدادرسانی برگزار شد
بیمه رایگان برای 11 میلیون ایرانی: بیمه رایگان بیش از 11 میلیون نفر از مهمترین اقدامات دولت است .
11
قرعه کشی مرحله یک هشتم لیگ اروپا: قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا دقایقی پیش انجام شد و در مهمترین دیدار یاران سردار باید به مصاف منچستر مورینیو و ستارگان گرانقیمتش بروند.جدول کامل این مرحله به شرح زیر است:
عقب‌نشینی بورس‌های آسیایی از رکورد بالا: بازارهای سهام آسیایی روز جمعه تحت تاثیر کاهش ناگهانی قیمت مس و سایر کالاها، از صعود بازماندند و از بالاترین رکورد یک سال و نیم اخیر عقب نشینی کردند.
12
اهدای عضو در گچساران به پنج بیمار زندگی دوباره بخشید: گچساران- ایرنا- اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در شهرستان گچساران از توابع کهگیلویه و بویراحمد به پنج نیازمند زندگی دوباره بخشید.
سقوط یک جنگنده اماراتی در نجران عربستان/ ارتش یمن جنگنده اماراتی را هدف قرار داد: تهران – ایرنا – منابع نظامی یمن روز جمعه از انهدام یک جنگنده اف 16 امارات متحدی عربی خبر دادند.
13
14
15

Vote % shares for as many blogs as you like. Nonvotes are equivalent to 0%. Your votes need not sum to 100%. You can vote any time; about once a week is good. Shares updated nightly.     [FAQ on voting]

Past funding shares: see horserace or click on a share% above.

If you don't want other users of your computer to see your votes, please exit browser when finished voting.

Country Tehran Tehran Iran Iran

   

This Votermedia ballot is not currently funded. It is displayed as a demo for if and when there is funding. Without funding there may be few votes, which makes the rankings less meaningful.

We welcome comments, corrections, questions, suggested blogs to add etc -- please email admin[at]votermedia.org.